Navštivte Loosovy interiéry zdarma v rámci zážitkového programu Plzeňské hotelové noci

21. – 23. ledna 2022 | 25. – 27. února 2022 | 25. – 27. března 2022

Chystáte se navštívit Loosovy interiéry v Plzni? Během tří zimních víkendů v roce 2022 můžete v rámci zážitkového programu Plzeňské hotelové noci do interiérů zdarma. Stačí si zakoupit jeden ze speciálních pobytových balíčků. 

Městská příspěvková organizace Plzeň-TURISMUS, provozovatel komentovaných prohlídek v Loosových interiérech v Plzni, společně s plzeňskými hoteliéry a zástupci turistických cílů připravila zážitkový program Plzeňské hotelové noci, který přespolním i místním ukáže Plzeň v tom nejlepším světle. V rámci speciálních balíčků návštěvníci mohou v Plzni přenocovat za speciální ceny, užijí si gastro nabídku a další hotelové služby nebo dárky. Bonusem jsou vouchery na volný vstup nebo slevu na vstupenky do několika turistických cílů. Zkrátka nepřijdou ani Plzeňáci, které místní hoteliéři zvou na degustační menu. Ta lze zakoupit i zvlášť, bez pobytového balíčku, ale je třeba si místa zarezervovat.

Plzeňské hotelové noci se uskuteční během tří víkendů: 21.–23. ledna, 25.–27. února a 25.–27. března 2022 v sedmnácti zapojených plzeňských hotelech a penzionech. Přichystaný je i doprovodný program v podobě poukazů na kulturu. Během uvedených víkendů bude možné se v rámci pobytového balíčku zdarma podívat do Loosových interiérů, ale také do Západočeské galerie v Plzni, Pivovarského muzea a muzea Patton Memorial Pilsen a využít 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje.

Do projektu Plzeňské hotelové noci jsou zapojeny hotely Avenue Pallova 28, Courtyard by Marriott Pilsen, Hotel Central, Hotel Continental, Hotel Panorama, Hotel Plzeň, Hotel Trend, Hotel U Pramenů, Hotel Victoria, Hotel a restaurace Green Gondola, Ibis Hotel Plzeň, Parkhotel Plzeň, Penzion U Salzmannů, PRIMAVERA Hotel & Congress centre, Purkmistr – Pivovarský dvůr Plzeň, Vienna House Easy Pilsen a Wellness Penzion U Gigantu.

Více informací na www.plzenskehotelovenoci.cz.