PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky na prohlídku interiérů Adolfa Loose.

Vzhledem k velkému zájmu o prohlídky doporučujeme zakoupit vstupenky s časovým předstihem. Vstupenky je možné zakoupit online nebo v Turistických infomačních centrech na náměstí Republiky 41 a na Palubě Hamburk u hlavního vlakového nádraží (otevřeno denně od 9:00 do 18:00).

DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkové poukazy na prohlídky Loosových interiérů potěší nejen milovníky architektury. Vybírat můžete ze všech tří prohlídkových tras. Výběr konkrétního dne a času prohlídky je již na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok. Poukazy je možné zakoupit v Turistických informačních centrech či online.

PROHLÍDKY PRO SKUPINY

Městská příspěvková organizace Plzeň – TURISMUS zajišťuje také komentované prohlídky pro skupiny. V případě zájmu o prohlídku či dotazů se obraťte na kolegyni Jaroslavu Panuškovou prostřednictvím emailu panuskova@plzen.eu, nebo na mobilním čísle +420 702 267 666.

Vzhledem k velkému zájmu o prohlídky doporučujeme rezervaci minimálně 2 týdny dopředu.

Loosův interiér bytu Krausových v Bendově 10 je možné si pronajmout ke komerčním i nekomerčním příležitostem. V případě zájmu zasílejte své dotazy na kolegyni Magdalenu Černou na info@adolfloosplzen.cz nebo se na ni obraťte na mobilním čísle +420 607 280 064.

CENÍK

Kompletní ceník všech prohlídek ke stažení zde.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Více informací o návštěvním řádu zde

UPOZORNĚNÍ:

  1. Vstupenku je možné předložit v elektronické podobě, není třeba ji tisknout.
  2. Zaplacené vstupné se nevrací, zakoupená vstupenka se nevyměňuje.
  3. Jakoukoliv dodatečnou úpravou se vstupenka stává neplatnou.
  4. Vstupenky na prohlídky Loosových interiérů jsou v prodeji výhradně prostřednictvím prodejní sítě GoOut, a to v pobočkách Turistického informačního centra a v Semlerově rezidenci.
  5. Kapacita prohlídek je pevně dána počtem volných míst v systému.
  6. V případě nárokování slevy může být návštěvník před prohlídkou vyzván k předložení dokladu opravňujícího ke slevě.
  7. Pro případné dotazy kontaktujte Turistické informační centrum, tel.  +420 378 035 330, info@visitplzen.eu