DÁRKOVÉ POUKAZY

Dárkové poukazy na prohlídky Loosových interiérů potěší nejen milovníky architektury. Vybírat můžete ze všech tří prohlídkových tras. Výběr konkrétního dne a času prohlídky je již na obdarovaném. Platnost poukazu je jeden rok. Poukazy je možné zakoupit v Turistických informačních centrech či online.

Prodej vstupenek

Vstupenky na prohlídku interiérů Adolfa Loose.

Vzhledem k velkému zájmu o prohlídky doporučujeme zakoupit vstupenky s časovým předstihem. Vstupenky je možné zakoupit online nebo v Turistických infomačních centrech na náměstí Republiky 41 a na Palubě Hamburk u hlavního vlakového nádraží (otevřeno denně od 9:00 do 18:00).

Prohlídky pro skupiny

Městská příspěvková organizace Plzeň – TURISMUS zajišťuje také komentované prohlídky pro skupiny, které je možné objednat prostřednictvím emailu info@adolfloosplzen.cz. V případě dotazů se můžete obrátit také na naši kancelář prostřednictvím telefonního čísla 378 037 966. Vzhledem k velkému zájmu o prohlídky doporučujeme rezervaci minimálně 2 týdny dopředu.

Loosovy interiéry v Bendově 10 je možné si pronajmout ke komerčním i nekomerčním příležitostem. V případě zájmu zasílejte své dotazy na info@adolfloosplzen.cz

Ceník

Kompletní ceník všech prohlídek ke stažení zde.

Návštěvní řád

Více informací o návštěvním řádu zde

Upozornění:

  1. Vstupenku je možné předložit pouze v elektronické podobě, není třeba ji tisknout.
  2. Zaplacené vstupné se nevrací, zakoupená vstupenka se nevyměňuje.
  3. Jakoukoliv dodatečnou úpravou se vstupenka stává neplatnou.
  4. Vstupenky na prohlídky Loosových interiérů prodává výhradně obsluha Turistického informačního centra. Na jiném prodejním místě Plzeňské vstupenky není možné tyto vstupenky zakoupit ani vyzvednout.
  5. Kapacita prohlídek je pevně dána počtem volných míst v systému.
  6. V případě nárokování slevy může být návštěvník před prohlídkou vyzván k předložení dokladu opravňujícího ke slevě.
  7. Platnost rezervace při úhradě hotově v prodejním místě je 48 hodin, poté je rezervace uvolněna zpět do systému. Rezervaci po internetu nelze vytvořit, pokud je lhůta kratší než 7 dní před konáním akce.
  8. Rezervace při způsobu úhrady převodem má platnost 5 dní. Pokud do této lhůty není vyřízena platba, jsou vstupenky uvolněny zpět do systému. Rezervaci převodem nelze vytvořit, pokud je lhůta kratší než 5 dní před konáním akce.
  9. Rezervace při způsobu úhrady online kartou má platnost pouze 2 hodiny. Pokud není platba do této doby vyřízena, jsou vstupenky uvolněny zpět do systému. Rezervaci online kartou nelze vytvořit, pokud je lhůta kratší než 2 hodiny před konáním akce.