Svatby a pronájmy

Svatby

Všem, kteří by rádi uspořádali svůj svatební obřad v jedinečném prostředí Loosových interiérů, nabízí Plzeň – TURISMUS možnost říci si své „ano“ v bývalém bytě Viléma a Gertrudy Krausových v Bendově ulici číslo 10. Pronájem místa konání obřadu činí 4 000 Kč . Termín je možné si domluvit na základě individuální konzultace.

V ceně je zahrnuto:

  • pronájem interiéru na čtyři hodiny s kapacitou až 40 míst
  • svolení s fotografováním novomanželů v interiéru
  • úklid místa po obřadu

Pro obsazenost termínů a vaše další dotazy prosím kontaktujte Magdalenu Černou na tel. čísle +420 378 037 966 nebo +420 607 280 064 nebo na e-mailové adrese cernam@plzen.eu.

Pronájmy

Loosův interiér v Bendově 10 si je také možné pronajmout ke komerčním i nekomerčním příležitostem. Cena pronájmu činní 4 000 Kč na dobu 3 hodiny a s každou další započatou hodinou se zvyšuje o 1000 Kč. Termín lze domluvit na kterýkoliv den v týdnu, doporučujeme však udělat objednávku alespoň s 3 týdenním předstihem. Interiér je vybaven 40 místy k sezení. Zvukovou techniku si nájemce zajišťuje sám. Návštěvníci se musí řídit pravidly provozního řádu a pokyny přítomného pracovníka organizace Plzeň – TURISMUS. V případě zájmu zasílejte své dotazy na info@adolfloosplzen.cz.